DehaForum - Yazılım ve Programlama Topluluğu Portal
Portal
04-06-2022, Saat: 22:39
Yorumlar : 0 • Okunma : 41
[Resim: AmazCart-v2.5-Alisveris-Scripti-Indir-20...-Indir.jpg]
AmazCart, çevrimiçi E-Ticaret işinizi kolayca başlatmak için eksiksiz bir E-Ticaret sistemidir. Bu Yazılım, her şeyi satabilecek bir çevrimiçi mağaza oluşturmak isteyenler için geliştirilmiştir! Tek e-ticaret mağazası. AmazCart’ın çevrimiçi mağazası, sizi e-ticaret sektöründe başarılı kılacak ve herhangi bir kodlama becerisine ihtiyaç duymadan binlerce pazarlama maliyetinden tasarruf sağlayacaktır. (Çoklu satıcı – ayrı satılır)
Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com
Script İndir[url=https://www.phpscripttr.com/git/YsDov][/url]
26-05-2022, Saat: 19:05
Yorumlar : 0 • Okunma : 83
[Resim: Ucretsiz-Kurumsal-Firma-Scripti-Indir.png]
Script Kurulum
SQL dosyası rar’ın içindedir
admin/include/baglan.php’den db ayarlarınızı yapın
/admin yönetim paneli
id: admin
şifre: admin
Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com
[url=https://www.phpscripttr.com/git/brjNR]Script İndir
22-05-2022, Saat: 19:49
Yorumlar : 0 • Okunma : 62
[Resim: Ucretsiz-Kurumsal-Temizlik-Kimyasallari-...-Indir.png]
KURULUM İÇİN
Öncelikle tüm dosyaları ftp dizininize yükleyin,(Ftp nedirNasıl kurulur? Dosya nasıl aktarılır bilmiyorsanız buradan ilgili yazımı inceleyebilirsiniz.)
Veritabanı Klasörünün içinde bulunan sql i phpmyadmin’e yükleyin,
Veri tabanınızı oluşturun,
admin/include/baglan.php içerisinde bulunan ayar dosyasının içeriğini kendi veri tabanınıza göre ayarlayın.
## Bağlantı Değişkenleri ##
$host = “localhost”;
$user = “KULLANICI ADI”;
$pass = “ŞİFRE”;
$db = “DB KULLANICI ADI”;
siteadiniz.com/admin
Kullanıcı Adı: admin
Şifre: admin
Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com
[url=https://www.phpscripttr.com/git/LpEV3]Script İndir
21-05-2022, Saat: 16:19
Yorumlar : 0 • Okunma : 89
[Resim: Theratio-v1.0-%E2%80%93-Ic-Tasarim-ve-Mi...mplate.jpg]
Theratio – Interior Design & Architecture Html5 Template” is a luxury, elegant and trendy template designed in two color styles: Dark & Light. This template is ideal for architects, Interior, designers, photographers, and those who need an easy, attractive and effective way to share their work with clients. Script İndir
Theratio – İç Tasarım ve Mimari Html5 Template” iki renk stilinde tasarlanmış lüks, zarif ve modaya uygun bir şablondur: Dark & Light. Bu şablon mimarlar, İç Mekan, tasarımcılar, fotoğrafçılar ve çalışmalarını müşterilerle paylaşmak için kolay, çekici ve etkili bir yola ihtiyaç duyanlar için idealdir.
Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com
21-05-2022, Saat: 03:09
Yorumlar : 0 • Okunma : 91
[Resim: Premium-URL-Shortener-v6.4-Link-Kisaltma...r-2022.jpg]
Premium URL Shortener is a PHP URL shortener [url=https://www.phpscripttr.com/]script packed with many unique features. It allows you to shorten a long link into short smart link that you can use to monitor clicks and optimize your marketing campaigns. It provides you many unique tools to quickly bootstrap a link shortening website. Some of the features include geotargeting, device targeting, premium membership, powerful dashboard and admin panel and a series of CMS tools to help you build your dream. It is being actively developed for over 9 years so this means it will keep getting better and better with each update (incredible value!).
Premium URL Shortener, birçok benzersiz özellikle dolu bir PHP URL kısaltıcı komut dosyasıdır. Uzun bir bağlantıyı, tıklamaları izlemek ve pazarlama kampanyalarınızı optimize etmek için kullanabileceğiniz kısa akıllı bağlantıya dönüştürmenize olanak tanır. Bir bağlantı kısaltma web sitesini hızlı bir şekilde başlatmak için size birçok benzersiz araç sağlar. Özelliklerden bazıları coğrafi hedefleme, cihaz hedefleme, premium üyelik, güçlü kontrol paneli ve yönetici paneli ve hayalinizi oluşturmanıza yardımcı olacak bir dizi CMS aracını içerir. 9 yılı aşkın bir süredir aktif olarak geliştirilmektedir, bu nedenle her güncellemede daha iyi ve daha iyi olmaya devam edeceği anlamına gelir (inanılmaz değer!).
Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com
15-05-2022, Saat: 12:20
Yorumlar : 0 • Okunma : 111
[Resim: Anemos-v2.3.1-%E2%80%93-Cok-Kullanimli-B...-Indir.jpg]
Anemos is a premium lightweight and multiuse Blogging WordPress theme which uses a powerful and user-friendly framework in order to create amazing sites. It will cover your needs for a simple personal blog to any thematic site due to its flexibility and powerful features. As no coding or advanced programming knowledge is required, with only one click you will be able to import the demo content and publish your content in a few minutes.
Anemos, harika siteler oluşturmak için güçlü ve kullanıcı dostu bir çerçeve kullanan birinci sınıf, hafif ve çok kullanımlı bir Bloglama WordPress temasıdır. Esnekliği ve güçlü özellikleri nedeniyle herhangi bir tematik siteye yönelik basit bir kişisel blog ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Hiçbir kodlama veya ileri düzey programlama bilgisi gerekmediğinden, yalnızca tek bir tıklamayla demo içeriğini içe aktarabilir ve içeriğinizi birkaç dakika içinde yayınlayabilirsiniz.
Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com
14-05-2022, Saat: 17:09
Yorumlar : 0 • Okunma : 104
[Resim: Agroly-v1.0-%E2%80%93-Organik-ve-Tarimsa...-Theme.jpg]
Agroly v1.0 – Organik ve Tarımsal Gıda WordPress Teması – Organic & Agriculture Food WordPress Theme
Agroly is a modern WordPress theme ideal for business like agriculture, vegetables and organic food. The template contains a large variety of pages that will help your company present the essential information to highlight the services and most relevant business’s information..
Agroly, tarım, sebze ve organik gıda gibi işletmeler için ideal olan modern bir WordPress temasıdır. Şablon, hizmetleri ve en alakalı işletme bilgilerini vurgulamak için şirketinizin temel bilgileri sunmasına yardımcı olacak çok çeşitli sayfalar içerir.
Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com
12-05-2022, Saat: 18:50
Yorumlar : 0 • Okunma : 93
[Resim: Hotel-Diaz-v2.6-%E2%80%93-Wordpress-Otel...-Indir.jpg]
A luxury beyond compare. Diaz is a magnificent theme that is suitable for 5-star hotels and other luxurious resorts. Every inch oozing with luxury and splendor, Diaz theme is your best bet for hotel management. Integrated with the WP Hotel Booking Plugin, Diaz solves your entire booking system efficiently.
Karşılaştırmanın ötesinde bir lüks. Diaz, 5 yıldızlı oteller ve diğer lüks tatil köyleri için uygun muhteşem bir temadır. Her santimetresi lüks ve ihtişamla dolu olan Diaz teması, otel yönetimi için en iyi seçeneğinizdir. WP Otel Rezervasyon Eklentisi ile entegre olan Diaz, tüm rezervasyon sisteminizi verimli bir şekilde çözer. Php Script
Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com
11-05-2022, Saat: 19:18
Yorumlar : 0 • Okunma : 111
[Resim: FROLIC-v1.0-%E2%80%93-Tur-Operatorleri-v...ablonu.jpg]
FROLIC is a premium HTML template for Travel and Tours based companies or websites. It offers a complete solution starting from searching for tours or trips and ending with checkout and payments. We’ve designed each and every page needed to complete the entire booking process in a modern and intuitive way to maximize user experience. All the sections in the HTML files are properly commented and named which makes it very easy to find, change or customize any text, images, icons or anything else for that matter. Nulled Script
FROLIC, Travel and Tours tabanlı şirketler veya web siteleri için birinci sınıf bir HTML şablonu. Tur veya gezi aramadan başlayıp ödeme ve ödemelerle biten eksiksiz bir çözüm sunar. Kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmak için tüm rezervasyon sürecini modern ve sezgisel bir şekilde tamamlamak için gereken her sayfayı tasarladık. HTML dosyalarındaki tüm bölümler uygun şekilde yorumlanır ve adlandırılır; bu, herhangi bir metni, resmi, simgeyi veya bu konudaki herhangi bir şeyi bulmayı, değiştirmeyi veya özelleştirmeyi çok kolaylaştırır.
Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com
[url=https://www.phpscripttr.com/git/jghlO]Script İndir - Script Download